آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۲۲:۰۰:۱۲
امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/20 - ۲۲:۴۱:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
بازارچه صنایع دستی بانوان در سواحل استان بوشهر برپا می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: محصولات صنایع دستی بانوان استان بوشهر در بازارچه‌های نوروزی در سواحل استان بوشهر عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، مریم آذرشب صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان دشتی با بیان اینکه این شهرستان از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است اظهار داشت: محصولات صنایع دستی هنرمندان دشتی دارای قابلیت‌های مهمی است که مشتریان فراوانی در داخل و خارج دارد.

وی تولید عبا، فرش، گلیم و گبه را از ظرفیت‌های تولیدی صنایع دستی برشمرد و افزود:قابلیت‌ها و توانایی بانوان استان بوشهر خیلی زیاد است همین عاملی شد که فرصت اشتغال برای بانوان به ویژه در روستاها بیشتر فراهم شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر با تاکید بر پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به بانوان روستایی افزود: در این زمینه تسهیلات کم بهره  تخصیص یافته که می‌تواند در حل مشکلات هنرمندان صنایع دستی موثر باشد.

آذرشب با تاکید بر معرفی توانمندی هنرمندان و محصولات صنایع دستی بانوان گفت:باید محصولات تولیدی بانوان  معرفی شود چرا که این کار در زمینه اشتغال‌زایی بانوان روستایی در سطح استان بوشهر خیلی موثر است.

وی یکی از نگرانی خانم‌ها در تولید صنایع دستی، فروش محصولات دانست و تاکید کرد: با تلاش و همراهی معاون عمرانی استانداری بوشهر بازار فروش محصولات صنایع دستی به سمت شهرداری‌های استان بوشهر  هدایت می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر تصریح کرد: محصولات صنایع دستی بانوان استان بوشهر در بازارچه‌های نوروزی در سواحل استان بوشهر عرضه می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17559
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم