آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۲۲:۰۰:۱۲
امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/20 - ۲۳:۳۱:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
زیرساخت‌های روستاهای حاشیه نیروگاه اتمی بوشهر توسعه می‌یابد+تصاویر

استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های عمرانی در روستاهای حاشیه نیروگاه اتمی بوشهر گفت: بر اساس مطالبات مردم زیرساخت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی در روستاهای هلیله و بندرگاه توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه شش کلاسه شهید چمران روستای هلیله هم‌جوار نیروگاه اتمی بوشهر با بیان اینکه زیرساخت‌ها در روستاهای حاشیه این نیروگاه توسعه می‌یابد اظهار داشت: با پیگیری‌های وزیر کشور و همکاری مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر مطالبات مردم روستاهای هلیله و بندرگاه محقق می‌شود.

وی با تاکید بر توسعه طرح‌های عمران روستایی در این دو منطقه گفت: براساس مطالبات مردم زیرساخت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی در روستاهای هلیله و بندرگاه توسعه می‌یابد.

استاندار بوشهر با قدردانی از توجه مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر در تحقق مطالبات مردم هلیله و بندرگاه افزود: طرح‌ها و برنامه‌هایی بر اساس خواسته‌های مردم تدوین و اجرایی می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز با بیان اینکه مدرسه شش کلاسه شهید چمران روستای هلیله با همکاری مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر ساخته شده است، اظهار داشت: این مدرسه با اعتبار 20 میلیارد ریال احداث شده که بخشی از اعتبارات آن مسئولان نیروگاه اتمی تامین و پرداخت کرده‌اند.

احمد مرادی زیربنای این مدرسه را 675 مترمربع دانست و گفت: مدرسه روستای بندرگاه نیز با همکاری نیروگاه اتمی در حال ساخت است که تا پایان امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت 157 کلاس درس در استان بوشهر با همکاری خیران آغاز شده است تصریح کرد: این کلاس‌ها با اعتبار 95 میلیارد تومان ساخته می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر از افتتاح مدرسه در روستاهای دشتستان و تنگستان خبر داد و بیان کرد: دو مدرسه 10 کلاسه در روستای پشت‌پر دشتستان که با همکاری خیران ساخته  افتتاح شد و مدرسه سه کلاسه در روستای چاه پهن تنگستان نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 17584
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم