آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۲۲:۰۰:۰۴
امروز : یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/26 - ۰۰:۲۳:۳۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
وزارت نفت در توسعه‌ زیرساخت آموزشی استان بوشهر نقش مهمی ایفا کرده است

استاندار بوشهر با قدردانی از مسئولان وزارت نفت در تحقق مسئولیت‌های اجتماعی گفت: وزارت نفت در توسعه‌ زیرساخت آموزشی در استان بوشهر نقش مهمی ایفا کرده و ۱۱۸ میلیارد تومان برای ساخت ۲۵ فضای آموزشی تخصیص داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه‌، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، با بیان اینکه توجه به حل مشکلات آموزش و پرورش در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است، اظهار داشت: توجه به تخصیص اعتبارات و حل مشکلات در بخش‌های گوناکون در اولویت برنامه استان بوشهر است که در این راستا خدمات ارزشمندی انجام شده است.

وی با قدردانی از مسئولان وزارت نفت در تحقق مسئولیت‌های اجتماعی گفت: وزارت نفت در توسعه‌ زیرساخت آموزشی در استان بوشهر نقش مهمی ایفاء کرده است که امروز 118 میلیارد تومان برای ساخت 25 فضای آموزشی تخصیص داد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم استان خواهان  توسعه زیرساخت‌ها در بخش‌های  مختلف هستند افزود: صنعت عظیم پارس جنوبی یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر است که  مردم انتظار دارند با استفاده از این قابلیت مهم مشکلات استان در بخش‌های مختلف برطرف شود.

گراوند با بیان اینکه  نگاه مسئولان استان برای توسعه  به ذخایر زیرزمین نیست تاکید کرد: نیروی انسانی توانمند مورد توجه ویژه قرار دارد که آموزش و پرورش نقش مهمی در تربیت و پرورش نیروی  توانمند و متخصص دارد.

وی با تاکید بر نقش مهم آموزش و پرورش در توسعه و پیشرفت بیان کرد: انجام اقدامات عالمانه در آموزش و پرورش تضمین‌کننده توسعه و پیشرفت است.

استاندار بوشهر یکی دیگر از ظرفیت‌های استان بوشهر را گردشگری دانست و خاطر نشان کرد:  تعطیلات زمستانی نقش مهمی در توسعه گردشگری و بهبود فعالیت آموزش و پرورش دارد و آموزش و پرورش می‌تواند پرچم‌دار این تعطیلات در زمستان باشد.

گراوند با تاکید بر اجرایی شدن تعطیلات زمستان در آموزش و پرورش گفت: تعطیلات آموزش و پرورش  از سه ماهه تابستان در چند نوبت انجام شود هر چند سنت‌شکنی هزینه دارد ولی انتظار می‌رود  وزیر آموزش و پرورش این کار را به عنوان یک سنت ماندگار با اصلاح تقویم آموزشی انجام دهد.

انتهای پیام/ ر

کد خبر 17841
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم