آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۲۰:۴۵:۰۶
امروز : جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/19 - ۰۲:۰۸:۰۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
استان‌های معین شبکه آبرسانی استان بوشهر را نوسازی می‌کنند

استاندار بوشهر با بیان اینکه ۴ استان معین، شبکه آبرسانی استان بوشهر را بازسازی می‌کنند گفت: در اجرای طرح نوسازی شبکه آبرسانی استان بوشهر، ۴ استان در اصلاح شبکه آبرسانی شهرهای این استان مشارکت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در بازدید از روند نوسازی شبکه آبرسانی بوشهر با تاکید بر نقش مهم اصلاح شبکه در توزیع و عادلانه آب اظهار داشت: برای تسریع در روند اجرای شبکه آبرسانی استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، فارس و تهران تعیین شده که اعتبارت آن از محل استان‌های مربوطه تخصیص می‌یابد.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات مهم آبرسانی فرسودگی شبکه‌های آبرسانی است تاکید کرد: اصلاح شبکه آبرسانی در اولویت برنامه شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر قرار دارد که در این راستا همکاری استان‌های معین بسیار حائز اهمیت است.

گراوندبا بیان اینکه 4 استان معین، شبکه آبرسانی استان بوشهر را بازسازی می‌کنند گفت: در اجرای طرح نوسازی شبکه آبرسانی استان بوشهر، 4 استان در اصلاح شبکه آبرسانی شهرهای این استان مشارکت می‌کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تخصیص اعتبارات آبرسانی 100 درصد تخصیص می‌یابد افزود: پیش بینی می‌شود تابستان امسال مشکلی همانند تابستان سال قبل نداشته باشیم و در این زمینه اجرای طرح‌های آبرسانی بخشی از مشکلات این حوزه را برطرف می‌کند.

گراوند از افزایش ظرفیت طرح‌های آب‌شیرین‌کن خبر داد و بیان کرد: افزایش ظرفیت آب‌شیرین‌کن، حفر و تجهیز چاههای آب شرب و افزایش ظرفیت منابع آبرسانی استان از جمله راهکارهای حل مشکلات آبرسانی استان بوشهر است.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های ابرسانی خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، علاوه بر اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای مختلف، ظرفیت آب شیرین‌کن 10 هزار متر مکعبی بوشهر افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 18216
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم