آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۶:۳۸:۰۵
امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/21 - ۱۶:۴۶:۳۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
پروژه‌های عمرانی استان بوشهر به 2096 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با اشاره به اجرای ۲۶۰۰ پروژه در استان بوشهر گفت: برای تکمیل این پروژه‌ها نیاز به دوهزار و ۹۶ میلیارد تومان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا عوض‌پور، ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهربا تشریح عملکرد برنامه ششم توسعه به برنامه سال اول آن پرداخت و اظهار داشت: سال 1396 سال نخست برنامه ششم توسعه است که در این سال 1900 میلیارد تومان اعتبار از منابع مختلف مصوب شد و 65 درصد منابع تخصیص یافت.

وی، به توزیع اعتبارات امسال پرداخت و با بیان اینکه سال قبل 243 میلیارد تومان اعتبار هزینه‌ای تخصیص یافت خاطر نشان کرد: 100 درصد این اعتبار پرداخت شد که 62 درصد آن حقوق و مزایا بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر به درآمدهای سال قبل و امسال اشاره کرد و افزود: سال قبل 87 درصد درآمدهای مصوب استان بوشهر وصول شد و برای امسال 3300 میلیارد تومان درآمد برای وصول، مصوب شده است.

عوض‌پور اعتبارات عمرانی سال قبل را 1130 میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: این اعتبار تا 1300 میلیارد تومان افزایش یافت که 75 درصد آن پرداخت شد.

وی، از اجرای 2600 پروژه در استان خبر داد و با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خاطر نشان کرد: برای تکمیل این پروژه‌ها نیاز به دوهزار و 96 میلیارد تومان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهربا بیان اینکه  امسال 900 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر ابلاغ شد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی 350 پروژه امسال در هفته دولت و دهه فجر افتتاح می‌شود.

عوض‌پوربا تاکید بر اینکه امسال 2000 میلیارد تومان اعتبار در استان بوشهر پرداخت می‌شود گفت: از اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور امسال افزون بر 1000 میلیارد تومان تخصیص می‌یابد.

وی با تاکید بر مبادله موافقتنامه پروژه‌های عمرانی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا 31 مرداد مبادله موافقت‌نامه‌ها برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان انجام دهند.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18661
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم