آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۴۱:۲۵
امروز : دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/24 - ۱۱:۴۱:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
شهرام اسلامی مدیر عمران شهرداری خارگ

مدير واحد عمران شهرداری خارگ گفت : ساختمان آتش نشاني و سالن مديريت بحران از پروژه هاي فعال شهرداري خارگ ميباشد كه اميدواريم در موعد مقرر در سال جاری بهره برداری برسند.

به گزارش محار نیوز : 

مهندس شهرام اسلامی كه چندی پيش سرپرستی واحد عمران شهرداري خارگ را به عهده گرفته است در حاشيه بازيد از روند اجرایی پروژه های عمرانی خارگ با اشاره به پروژه هاي فعال شهرداري خارگ گفت : ساختمان آتش نشاني و سالن مديريت بحران از پروژه هاي فعال شهرداري خارگ ميباشد كه اميدواريم در موعد مقرر در سال جاری بهره برداری برسند.

 

در ادامه سرپرست واحد عمران شهرداري خارگ با ذكر اين مطلب كه تعدادی پروژه نيز در دست مطالعه و طراحی است ، افزود: طی ماه های آينده ٣ پروژه شاخص ديگر در سطح شهر به مرحله انتخاب پيمانكار خواهد رسيد.

 

اسلامی همچنین ضمن تاكيد بر لزوم بهره گيري از توان پيمانكاران بومی گفت: با تاکيدات شهردار محترم در پروژه ها از توان پيمانكاران بومي حداكثر بهره را خواهيم برد و در اين راستا با انجمن صنفی كارفرمايی و پيمانكاري خارگ ارتباط مستمر و ويژه ای داريم و در اغلب پروژه ها از اعضای انجمن صنفی دعوت بعمل می آيد.

 

سرپرست واحد عمران در پایان با تاكيد بر ضرورت بهسازی و اصلاح معابر گفت : برخي معابر دارای نواقصی هستند كه جهت بهبود عبور و مرور سواره و پياده طی ماه اخير اقدام به اصلاح آنها نموده ايم كه اين امر به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

کد خبر 18770