آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۶:۳۸:۰۵
امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/21 - ۱۷:۵۳:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
بوشهر| زمین‌خواری دولتی 40 میلیارد ریالی در دشتستان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک فقره زمین‌خواری دولتی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در شهر برازجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، سرهنگ حیدر سوسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان با تاکید بر خورد قاطع با تخلف در ابعاد گوناگون اجتماعی، امنیتی، ترافیکی و انتظامی اظهار داشت: استان بوشهر از امن‌ترین  استان‌ها در کشور معرفی شده که این مهم با همکاری و مشارکت مردم محقق شده است.

وی، مشارکت و همکاری مردم با پلیس را حائز اهمیت دانست و افزود: در این راستا مشارکت مردم در برنامه‌ها و طرح‌های نیروی انتظامی به ویژه مبارزه با قاچاق و ارتقاء امنیت اجتماعی ستودنی است.

وی از کشف زمین خواری در دشتستان خبر داد و افزود: در پی، تخلف فردی  که زمین‌ دولتی در برازجان به ارزش 40 میلیارد ریال را تصاحب کرده بود دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطر نشان کرد:درپی دریافت اخباری مبنی بر تصرف اراضی دولتی در شهر برازجان تحقیقات و بررسی‌های لازم از سوی مأموران و کارشناسان پلیس آگاهی  دشتستان آغاز شد.

سرهنگ سوسنی با بیان اینکه این فرد زمینی به مساحت یک‌هزار و 500 متر مربع تصاحب کرده بود خاطر نشان کرد: در نتیجه تحقیقات و استعلام از مراجع قانونی و انجام بازدید میدانی و کارشناسی زمین مورد نظر، مشخص شد که فردی سودجو اقدام به تصرف یک‌هزار و 500 متر مربع  از اراضی دولتی  به ارزش 40 میلیارد ریال در شهر برازجان کرده است.

وی با بیان اینکه  زمین یاد شده به صورت کامل رفع تصرف شد عنوان کرد: پس از هماهنگی قضائی متهم  دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان بوشهر تحویل شد.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18814
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم