آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۶:۳۸:۰۵
امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/21 - ۱۷:۴۴:۴۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
700 واحد مسکونی مددجویی استان بوشهر سپاه ساخته می‌شود

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی بر اساس مطالبات مردم نیازمند و روستایی گفت: در راستای محرومیت‌زدایی و تحقق مطالبات مردم ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویی استان بوشهر با همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار زمضان زیراهی صبح امروز در نشست بررسی اجرای طرح‌های مسکن نیازمندان روستایی تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ساخت طرح‌های عمرانی در نقاط محروم با همکاری سپاه اظهار داشت: یکی از رسالت‌های مهم سپاه محرومیت‌زدایی است که در این راستا اقدامات و طرح‌‌های مهمی تدوین و اجرایی شده است.

وی از ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در این راستا با مشارکت منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان روستایی استان اجراء و  تاکنون تعدادی از منازل تحویل نیازمندان شده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی بر اساس مطالبات مردم نیازمند و روستایی گفت: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تاکنون طرح‌های مهمی در  زمینه ساخت حسینیه، مسجد، جاده، تامین جهیزیه و کمک به نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج اجراء کرده است.

سردار زیراهی، محرومیت‌زدایی و تحقق مطالبات مردم ساحل‌نشین را از برنامه‌های مهم سپاه  استان بوشهر دانست و تصریح کرد:محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم یاری از رسالت‌ها و ویژگی‌های سپاه است که در این راستا برنامه‌های مهمی تدوین و اجرا شده است.

وی صاحب اصلی این انقلاب را  بر اساس فرموده امام راحل محرومان و مستضعفان دانست و افزود: به فرموده حضرت امام راحل(ره)، صاحبان اصلی انقلاب، محرومان هستند و هر نوع خدمتی به این قشر به عنوان یک وظیفه اصلی برای  این مجموعه تلقی می‌شود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به ساخت 700 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد تصریح کرد: در راستای محرومیت‌زدایی و تحقق مطالبات مردم 700 واحد مسکونی مددجویی استان بوشهر با همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ساخته و تحویل می‌شود.

سردار زیراهی تصریح کرد: روند ساخت مسکن مددجویان در سطح استان بوشهر توسط منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تسریع یافته وبر اساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده تکمیل و تحویل می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18871
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم