آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۴۱:۲۵
امروز : دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/24 - ۱۲:۲۱:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
استان بوشهر در خط مقدم مبارزه اقتصادی دشمن قرار دارد

استاندار بوشهربا بیان اینکه بوشهر از جمله استان‌های تاثیرگذار به شمار می‌رود گفت: امروز در جنگ اقتصادی با توجه به سرمایه‌ها و ظرفیت‌های استان بوشهر، این استان در خط مقدم مبارزه قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با حضور دبیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه ناکارآمد جلوه دادن نظام از مهمترین اهداف دشمن است اظهار داشت: دشمن در صدد ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی است که شورای فرهنگ عمومی باید در زمینه خنثی کردن توطئه‌های دشمن اقدام کند.

وی هدف دشمن در این عرصه را  ترویج فرهنگ ناامیدی در بین اقشار مردم به ویژه جوانان دانست و افزود:دشمن امروز با تمام ابزارها برای ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی و القای این فکر در بین جوانان برنامه ریزی می‌کند.

استاندار بوشهر با تاکید بر بازگو کردن اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه و عمران و آبادانی بیان کرد: با یک بررسی منصفانه اقدامات صورت گرفته امروز قابل قیاس با گذشته نیست و باید کارها و گام‌های برداشته شده برای توسعه کشور برای جامعه بازگو شود.

گراوند به ظرفیت‌های ایجاد شده در استان بوشهر پرداخت و خاطر نشان کرد: راه اندازی تاسیسات بزرگ نفت و گاز درعسلویه، نیروگاه اتمی و سایر سرمایه گذاری‌های دیگر در بخش‌های مختلف به‌عنوان سرمایه‌هایی هستند که در دوران انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر از ظرفیت‌های فوق العاده‌ای در بخش منابع طبیعی و انسانی برخوردار است  تصریح کرد: امروز استان بوشهر به لحاظ وصول درآمدهای مالیاتی به‌عنوان پنجمین استان کشور به شمار می‌رود.

استاندار بوشهربا بیان اینکه بوشهر از جمله استان‌های تاثیرگذار به شمار می‌رود افزود: استان بوشهر با آن سابقه درخشان تاریخی در بخش‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و سیاسی از جمله استان‌های تاثیر گذار به شمار می‌رود.

گراوند، استان بوشهر را در خط مقدم  جنگ اقتصادی دشمن دانست و بیان کرد: امروز در جنگ اقتصادی با توجه به سرمایه‌ها و صنعتی که در استان بوشهر وجود دارد این استان در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار دارد.

وی، امنیت و آرامش موجود در استان بوشهر را در نتیجه حاکم بودن فرهنگ تحمل‌مدار در این استان دانست و گفت: ما می‌توانیم از این تاثیرگذاری استان بوشهر در حوزه ملی هم بهره بگیریم و این جای خوشحالی است که وقتی قرار است کاری در سطح کشور انجام شود استان بوشهر به سبب ظرفیت، زمینه و آمادگی اجرایی به‌عنوان پایلوت انتخاب می‌شود.

استاندار بوشهر تاکید کرد: باید از تدوین این سندها برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی بهره برد.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18950
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم