آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۴۱:۲۵
امروز : دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/24 - ۱۱:۲۸:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
بوشهر| 85 درصد شهرها و روستاهای دشتی به اینترنت خانگی متصل شد

فرماندار دشتی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی در شهرستان دشتی گفت: تاکنون ۸۵ درصد شهرها و روستاهای دشتی به اینترنت خانگی متصل شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی،  عبدالله نادری بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ارتباط مخابراتی و اینترنتی در دشتی اظهار داشت:  تا کنون 18 دستگاه دکل مخابراتی در شهرها و روستاهای دستی نصب و راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه دکل مخابراتی در روستای دهوک یکی از نقاط دور افتاده شهرستان  دشتی در حال اجرا است خاطر نشان کرد:  اینترنت پرسرعت 4g در 35 درصد از روستاها و تمام شهرهای دشتی اجرایی شده است.

فرماندار دشتی بااشاره به اینکه تاکنون  85 درصد شهرها و روستاهای دشتی به اینترنت خانگی متصل شده است افزود: تاکنون 150 کیلومتر فیبرنوری در این شهرستان نصب شده است که نقش مهمی در الکترونیکی شدن خدمات داشته است.

نادری با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های ارتباطی افزود: در بخشی از نقاط شهرستان دشتی قدرت اینترنت ضعیف است که انتظار می‌رود به این مهم توجه شود.

وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی اینترنت پرسرعت و پهپاد بیشتر برای انتخابات باید در نظر گرفته شود که یکی از مهمترین کارهایی است که امسال باید صورت بگیرد .

 فرماندار شهرستان دشتیبا بیان اینکه نفت کوپنی در روستاهایی که  به شبکه گاز متصل هستند ارائه نمی‌شود افزود:روستاها و شهرهایی که دارای شبکه گاز هستند امسال هیچگونه نفتی به صورت کوپنی به آنها ارائه نخواهد شد که لازم است بخشداری‌ها و دهیاری‌ها برای اطلاع رسانی در این مورد اقدامات لازم  انجام دهند تا مشکلات مردم برطرف شود.

نادری با تاکید بر مبارزه قاطع با مواد مخدر بیان کرد: مهمترین موضوع در بحث مواد مخدر پیشگیری و کمک کردن سازمان‌های مردم نهاد است.

وی با تاکید بر توجه به صرفه‌جویی و استفاده بهینه از بیت‌المال گفت: مدیران شهرستان دشتی بعد از ساعت اداری از خودروهای اداری استفاده نکند و مدیران فقط در مأموریت و با استفاده از مجوز می‌توانند از خودرو اداری استفاده کنند.

فرماندار دشتی با تاکید بر مصرف بهینه آب و برق تصریح کرد: ادارات شهرستان دشتی در مصرف برق و آب ملزم به رعایت آداب و نصب کاهنده انرژی یا آب می‌باشند. ت

انتهای پیام/

کد خبر 18999
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم