آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۲:۰۲:۳۹
امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/17 - ۲۲:۰۴:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
400 برنامه جشن زیر سایه خورشید در استان بوشهر برگزار می‌شود

دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر با اشاره به اعزام ۱۰ خادم حرم رضوی برای شرکت در برنامه‌های زیرسایه خورشید گفت: خادمان از روز دوشنبه وارد استان بوشهر می‌شوند که تا ۲۴ تیر ماه بیش از ۴۰۰ برنامه در نقاط مختلف استان اجراء می‌شود.

اکبر قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تبریک ایام دهه کرامت و با بیان اینکه در این ایام برنامه‌های زیرسایه خورشید برگزار می‌شود اظهار داشت: برای بهره‌مندی همه مردم از برکات برنامه زیرسایه خورشید از روز دوشنبه 15 تیرماه 10 خادم حرم رضوی با استقبال مردم وارد شهرهای استان بوشهر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خدام حرم رضوی و مبلغان آستان قدس رضوی در قالب سه تیم به همه شهرستان‌های استان اعزام می‌شوند تصریح کرد: خدام حرم رضوی برنامه‌های مردمی و جشن‌های زیر سایه خورشید در نقاط مختلف استان بوشهر را برگزار می‌کنند.

دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهراز اجرای بیش از 400 برنامه در استان بوشهر خبر داد و افزود: برگزاری این برنامه‌ها از17 تا 24 تیرماه در شهرها، مناطق نظامی، روستاها، مراکز درمانی و نقاط محروم ادامه دارد.

قائدی رسیدگی به نیازمندان، ایتام، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان را از جمله برنامه‌های زیرسایه خورشید دانست و بیان کرد: نشست با خانواده زندانیان و معلولان از دیگر برنامه‌های تدوین با حضور خادمان حرم رضوی در استان بوشهر است.

وی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، حضور در گلزار شهدا،  سرکشی از روستاهای محروم، عیادت از بیماران و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را از دیگر برنامه‌های دانست و خاطر نشان کرد:  حضور در مناطق دوم و چهارم نیروی دریایی سپاه، عسلویه، پیشکسوتان قرآنی، دیدار با علما، اصناف و بازاریان و صیادان از دیگر برنامه‌های فرهنگی ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر است.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر جایگاه این ستاد در بین استان‌ها  را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: بوشهر در بین 31 استان در مدت 2 سال رتبه نخست در برگزاری برنامه‌های با کیفیت در ایام دهه کرامت تحت عنوان زیرسایه خورشید را کسب کرده است.

قائدی با قدردانی از رسانه‌های استان بوشهر به ویژه خبرگزاری تسنیم در انعکاس رویدادهای زیرسایه خورشید افزود: از خبرنگاران و مستند سازان برنامه جشن‌های زیر سایه خورشید قدردانی می‌شود که در این راستا برنامه ویژه‌ای تدوین شده است.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19100
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم