آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ۲۳:۱۷:۱۸
امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/14 - ۰۲:۵۲:۵۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
بوشهر|حوزه‌های علمیه نقش مهمی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دارند

استاندار بوشهر با بیان اینکه حوزه‌های علمیه نقش مهمی در عرصه‌های انقلاب اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دارند گفت: تقویت زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان بوشهر به عنوان پایگاه‌های مردمی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی حوزه‌های علمیه استان بوشهر  با بیان اینکه این مراکز دینی و مذهبی نقش مهمی در تقویت فرهنگ اسلامی دارند اظهار داشت:حوزه‌های علمیه و ماموریت طلاب در جامعه بسیار حائز اهمیت است که  گسترش و تقویت زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی، یکی از برکات مهم حوزه‌های علمیه در شهرهای مختلف استان بوشهر را حفظ و تقویت فرهنگ اسلامی دانست و تاکید کرد: حوزه‌های علمیه نقش مهمی در عرصه‌های انقلاب اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دارند که تقویت زیرساخت‌های آنها به عنوان پایگاه‌های مردمی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

استاندار بوشهر با تاکید بر حل مشکلات در تسریع تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه‌های علمیه استان بوشهر افزود: تکمیل پروژه حوزه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر مورد توجه ویژه قرار دارد و مسئولان ذیربط در این پروژه همکاری‌های لازم برای تسریع در حل مشکلات انجام می‌دهند.

گراوند با تاکید بر تحقق پیشنهادات و خواسته‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: توسعه زیرساخت‌های و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام حوزه‌های علمیه  استان بوشهر بر اساس تاکید آیت‌الله صفایی بوشهری مورد توجه قرار دارد که تسریع این پروژه‌ها باید در اولویت قرار بگیرد.

وی، با اشاره به تقویت زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی بوشهر خاطر نشان کرد: برای راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی بوشهر ساختمان مورد نظر فراهم شده که توسعه زیرساخت‌های این مرکز علمی، فرهنگی و دینی مورد توجه مسئولان است.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 19535
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم