آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ۲۳:۱۷:۱۸
امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/14 - ۰۲:۵۴:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
معاون وزیر ارشاد در بوشهر: اعتبارات شورای اطلاع‌رسانی تامین شد

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تشکیل شورای اطلاع‌رسانی استان‌ها گفت: برای استفاده از ظرفیت این شورا اعتبارات آن از محل یارانه‌ها تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمد خدادی عصر امروز در  نشست با استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمن اغتشاش و اختلال در معیشت مردم را هدف قرار داده است اظهار داشت: امروز ایجاد اختلال، اغتشاش و هدف قراردادن ماهیت جمهوری اسلامی از مهمترین برنامه‌های رئیس‌جمهور آمریکا در تحریم‌های اقتصادی است.

وی با بیان اینکه امروز دشمن برای اثبات ناکارآمد جلوه دادن نظام ترویج فساد را پیشه کرده است گفت: برهمین اساس تلاش می‌شود با تشکیل شورای اطلاع رسانی و رصد شرایط جامعه با اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب  بتوانیم وضعیت را بررسی و کنترل کنیم.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی اقتصادی با هشت سال دفاع مقدس شباهت‌های زیادی دارد خاطر نشان کرد: در هر دو تهاجم‌ها هدف ازبین بردن انقلاب اسلامی، فکرهای انقلابی و اعتقادی، تضعیف، تسلیم و تحقیر نظام است.

خدادی با بیان اینکه جنگ اقتصادی به عنوان مرگ خاموش تلقی می‌شود تاکید کرد: تنها تفاوت جنگ اقتصادی با هشت سال دفاع مقدس این است که دردوران دفاع مقدس خانه‌ها ویران می‌شد اما امروز جنگ اقتصادی به عنوان مرگ خاموش تلقی می‌شود.

وی، قدرت رسانه‌ها را به اطلاعات در گردش و تولید محتوا دانست و تصریح کرد: در این راستا شورای اطلاع رسانی استان‌ها فعال  و برای استفاده از ظرفیت این شورا اعتبارات آن از محل یارانه‌ها تامین شده است.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم اثبات ناکارآمدی، ترویج فساد از اهداف دشمن در جنگ اقتصادی دانست و گفت: در شورای اطلاع رسانی استان‌ها هفته‌ای یکبار تحولات استان‌ها در همه زمینه‌های اطلاع رسانی بررسی می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19554
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم