آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ۲۳:۱۷:۱۸
امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/14 - ۰۲:۱۱:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
جشن‌های عید سعید غدیر خم در 230 کانون مسجد استان بوشهر برگزار می‌شود

مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر گفت: جشن‌های ویژه عید سعید غدیر خم در ۲۳۰ کانون مسجد در نقاط مختلف این استان برگزار می‌شود.

علیرضا پولاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تبریک دهه امامت و ولایت از برگزاری جشن‌های این ایام خبر داد و ظهار داشت: جشن‌های دهه امامت و ولایت و غدیرخم با عنوان جشن‌های ولایت در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جشن‌های ولایت در سطح 230 کانون فرهنگی و هنری مسجد برگزار می‌شود، افزود: این جشن‌ها به‌صورت ویژه در کانون‌های فرهنگی و هنری معین در مناطق شاخص این استان اجرا می‌شود.

مسئول ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر تصریح کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برنامه‌های پرمحتوایی و با رویکرد تبیین موضوع مهم غدیر و ولایت برگزار می‌کنند.

پولاد توزیع پوسترهای ویژه عید سعید غدیر خم در سطح مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری را از جمله برنامه‌های این ایام دانست و افزود: برگزاری مراسم جشن ویژه غدیر در مساجد و کانون‌های مختلف فرهنگی هنری و حضور سخنرانان کشوری و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری از جمله برنامه‌های این ایام است.

وی هدف از اجرای این برنامه‌ها را تبیین و تشریح واقعه غدیر عنوان کرد و گفت: اهمیت عید سعید غدیر به عنوان برترین عیدها به سبب اهمیت موضوع ولایت و همچنین شخصیت ممتاز امیر مؤمنان علی(ع) به عنوان امام و پیشوا برترین الگو و نمونه برای مسلمانان است.

مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه موضوع ولایت و ولایت‌مداری رمز پیروزی جوامع اسلامی بوده است و دشمنان این موضوع را مانع رسیدن به اهداف خود می‌دانند و همیشه سعی بر از بین بردن این موضوع دارند، باید در ترویج و تبیین آن تلاش شود.

پولاد خاطرنشان کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان پذیرای مردم شهیدپرور و ولایی استان بوشهر به ویژه جوانان و نوجوانان برای شرکت در این جشن‌ها است.

انتهای پیام/ح

کد خبر 19557
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم