آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ۲۳:۱۷:۱۸
امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/14 - ۰۲:۰۴:۱۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
بوشهر| 40میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های دشتی تخصیص یافت

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای ۹ پروژه عمرانی در شهرستان دشتی گفت: برای اجرای این پروژه‌ها ۴۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در بررسی اجرای طرح‌های عمرانی در دشتی با قدردانی از تلاش فرماندار و مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی استان بوشهر در تسریع این پروژه‌ها اظهار داشت: شهرستان دشتی نقش مهم و تاثیرگذاری در عرصه تولید، اشتغال و اقتصاد استان بوشهر دارد که توسعه زیرساخت‌ها در این عرصه‌ها مورد توجه است.

وی، شهرستان دشتی را منطقه عالم‌پور و عالم‌خیز دانست و با اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی افزود: امروز روند اجرایی 9 پروژه عمرانی در بخش‌های راهسازی، فضای آموزشی، آبرسانی، سدسازی، نیروگاه خورشیدی، درمانگاه تامین اجتماعی و طرح‌های ورزشی بررسی شد و با وجود مشکلات اقتصادی کشور ولی روند این پروژه‌ها فعال است و بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و افتتاح می‌شود.

استاندار بوشهر اعتبار اجرای 9 پروژه یاد شده در دشتی را 40 میلیارد تومان دانست و گفت: خوشبختانه پروژه‌ها فعال است البته به سبب شدت گرما ممکنه تاخیری در حوزه کارهای ساختمانی و راهسازی ایجاد شود که امری طبیعی است ولی در مجموع روند اجرای طرح‌ها مطلوب است.

گراوند، فعال بودن همه پروژه‌های عمرانی در دشتی را نقطه قوتی در این عرصه دانست و تصریح کرد: طرح‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی اجرا و تکمیل می‌شود بگونه‌ای که خوابگاه ورزشکاران و زیرساخت‌های ورزشگاه خورموج  سال 1397 عملیات اجرایی آن آغاز شد و بر اساس تعهدات پیمانکار در بهمن‌ماه امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی، با بیان اینکه یکی از اشکالاتی که در گذشته در اجرای طرح‌های عمرانی در کشور وجود داشت این بود که طرح‌ها بر اساس برنامه زمان بندی تکمیل نمی‌شد گفت: به سبب اینکه  تمرکز بر روی این پروژه‌ها صورت نمی‌‌گرفت باعث می‌‌شد که منابع اتلاف شود ولی اکنون با برنامه‌ریزی انجام شده پروژه بر اساس برنامه زمان‌‌بندی تکمیل و افتتاح می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر ادامه همین رویه در تخصیص اعتبارات و تکمیل پروژه‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی تصریح کرد: با ادامه این رویه با وجود مشکلات مالی و اقتصادی دولت ان‌شالله بتوان در تکمیل پروژه‌ها تسریع شود و در اختیار بهره‌برداران قرار بگیرد.

گراوند با بیان اینکه ادامه این رویه توسعه استان و مناطق را در پی دارد افزود: با تحقق این مهم بر اساس تقویم تدوین شده طرح‌ها تکمیل و زمینه توسعه و پیشرفت استان بیش از پیش فراهم می‌شود.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19566
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم