آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ ۱۸:۳۸:۴۸
امروز : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/21 - ۱۸:۵۱:۱۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
امام‌جمعه بوشهر: مسئولان باید با تمام توان به یاری گروه‌های جهادی بشتابند

امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه گروه‌های جهادی در همه عرصه‌های فرهنگی، عمرانی، محرومیت‌زدایی به جامعه هدف خدمات رسانی می‌کنند، گفت: ضمن قدردانی از گروه‌های جهادی، مسئولان باید با تمام توان به یاری این گروه‌ها بشتابند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تبریک عید سعید غدیر خم، این عید را حقانیت راه انبیاء الهی دانست و اظهار داشت: غدیرخم مهم‌ترین حادثه و واقعه الهی در صراط نجات و کمال انسان است که در این راستا بزرگان دین در لسان، عید غدیر را عیدالله‌اکبر می‌نامند و دارای احکام خاصی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر بصیرت‌افزایی در عرصه جریان غدیر تصریح کرد: تمامی مراکز فرهنگی گذشته از برگزاری جشن‌ها باید در عرصه معرفت جریان غدیر به جامعه توجه کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه ایران اسلامی پس از 40 سال تهدیدات و تحریم‌های بیگانگان سربلند و سرافراز است افزود: ایران پس از 40 سال مقاومت در برابر تجاوزات، تهدیدات و تحریم‌های بیگانگان سربلند، پیروز و سرافزار این سال‌ها را پشت سرگذاشت.

امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه اکنون ایران اسلامی در تحقق مسیر عدالت و پیشرفت قرار دارد خاطر نشان کرد: تحقق مسیر عدالت و پیشرفت باید همگانی شود این مهم

کد خبر 19574
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم