آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۴۱:۲۵
امروز : دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/24 - ۱۲:۴۲:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
150 واحد مسکونی توسط سپاه استان بوشهر در هفته دفاع مقدس واگذار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از ساخت بیش از یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: بیش از ۱۵۰ واحد از این مسکن‌ها که توسط سپاه استان بوشهر ساخته شده در هفته دفاع مقدس به مددجویان واگذار می‌شود.

 احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های کمیته امداد است اظهار داشت: در این راستا نهضت ساخت مسکن مددجویی با همکاری نهادها و  دستگاه‌های اجرایی آغاز شده که بر اساس برنامه‌ریزی تا 2 سال آینده هیچ مددجوی کمیته امداد نباید از مشکل مسکن در عذاب باشد.

وی با قدردانی از سپاه پاسداران در مشارکت  اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی و زیربنایی در نقاط کم‌برخوردار و آسیب‌دیده خاطرنشان کرد: سپاه علاوه بر اجرای ماموریت‌های ذاتی خود در امر رفع محرومیت همکاری می‌کند که یکی از خدمات این نهاد انقلابی، ساخت مسکن مددجویی کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به همکاری سپاه در ساخت مسکن مددجویی ویژه نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد تصریح کرد: در این راستا سپاه در ساخت یک‌ هزار واحد مسکونی مددجویی با کمیته امداد همکاری می‌کند که روند اجرای طرح‌ها بسیار مطلوب است.

لطفی با اشاره به اینکه بیش از 150 واحد مسکونی مددجویی که توسط سپاه ساخته شده در هفته دفاع مقدس به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود افزود: با تسریع در تکمیل طرح‌های ساخت مسکن مددجویی توسط سپاه استان بوشهر پیش‌بینی می‌شود واحدهای مسکونی مددجویی تحویلی در هفته دفاع مقدس به 200 واحد افزایش یابد.

وی زیربنای هر کدام از واحدهای مسکونی مددجویی را 50 مترمربع دانست و تصریح کرد: برای ساخت 200 واحد مسکونی مددجویی یاد شده توسط سپاه استان بوشهر افزون بر 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مددجویی در دست ساخت خبر داد و گفت: از سال گذشته با مشارکت سپاه و استانداری بوشهر ساخت بیش از یک‌ هزار واحد مسکونی مددجویی در شهرها و روستاهای استان بوشهر آغاز شده که حداکثر تا بهمن‌ماه امسال بخش عمده‌ای از آنها به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 21432
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم