آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۱:۱۰:۲۰
امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/27 - ۰۱:۱۵:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مرد فرهنگ شهر را بیشتر بشناسید

دکتر بارگاهی مدیر عامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری بوشهر شد.

به گزارش محار نیوز : در حالی که فقط 10 روز از انتصاب سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گذشته است اما در این مدت بسیار کوتاه شاهد جنب و جوش هایی خوب و مناسبی در این بخش هستیم.

 

انتصاب وی اگر چه بدور از جنجال های مرسوم در تغییر و تحولات مدیریتی انجام شد اما محدود افرادی  که چندان آشنایی با احمد بارگاهی به عنوان سرپرست جدید این سازمان نداشته اند، در اقدامی غیرمعمول وی را فاقد سواد حرفه ای برای فعالیت در این بخش دیده و بر نگاه خود در شبکه های اجتماعی پافشاری کردند.

 

 

این در شرایطی است که بارگاهی دانش آموخته مدیریت شهری در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و کارشناس ارشد رشته حمل و نقل در کارنامه تحصیلی خود دارد، هرچند وی هم اکنون در مقطع دکتری در رشته روابط بین الملل در حال تحصیل است.

 

در کنار تحصیلات دانشگاهی، بارگاهی 5 سال شهردار جزیره خارک بوده و به مدت 6 سال نیز در دوره سوم عضویت شورای شهر خارک را بر عهده داشته است.

 

عضویت در شورای فرهنگ عمومی، رئیس کمیته نظارت ستاد غنی سازی اوقات فراغت، عضو ستاد راهیان نور دریایی به مدت 6 سال و عضو  ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سال های ۹۱ تا 96 نشان می دهد که دکتر بارگاهی چندان با برنامه های حوزه فرهنگی و اجتماعی ناآشنا نیست.

 

 

در کنار این فعالیت ها، وی مسئول مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، عضو هیئت نظارت بر انتخابات 77تا 91 و مسئول ستاد هفته دولت سال 91 تا 95 را بر عهده داشته است.

 

با وجود داشتن تالیفات و مقالات متعدد، بارگاهی چندین دوره به عنوان مدیر نمونه استانی در حوزه های مختلف اجرایی انتخاب شده است.

 

از دیگر اقدامات علمی و پژوهشی ایشان در زمان مدیریت تدوین CDS شهری (استراتژی توسعه و رشد شهری) و انعقاد تفاهم نامه همکاری با مجمع تشخیص مصلحت نظام  است.

 

 

وی در زمان تصدی مسئولیت اقدامات زیرساختی خوبی در حوزه عمرانی داشته که می توان به خرید و احداث کارخانه آسفالت، احداث پارک سیمرغ ، خرید و نصب پارک های پلی اتیلن، بادب و وسایل بازی، خرید و نصب ست های ورزشی، ایجاد ایستگاه تندرستی در نقاط مختلف شهر، ایجاد پارک های محله ایی و پروژه سینما رو باز ساحلی اشاره کرد.

 

احداث نهالستان  و احداث بازارچه ماهی و میگو، احداث بازارچه میوه و تره بار مسقف مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، احداث سردخانه، ایجاد آرامستان ، ایستگاه های دوچرخه ، ایستگاه های اتوبوس مکانیزه مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش در سطح شهر بخشی دیگری از کارکرد وی در حوزه مدیریت پیش از انتصاب در سازمان فرهنگی تفریح شهرداری بندر بوشهر بوده است.

 

 

کد خبر 22903
منبع خبر : سوک