آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۱:۲۵:۵۸
امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/27 - ۰۱:۴۸:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
موفقیت تیم ملی کاراته مایه افتخار من است

شهاب سلطانی گفت: موفقیت کاراته ایران هم برای من و هم برای سایر ایرانی ها مایه خوشحالی، سرافرازی و افتخار است.

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب سلطانی  مربی پیشین تیم ملی کاراته ایران که سابقه هدایت تیم ملی در رده های سنی مختلف را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی یکساله هدایت تیم ملی کاراته بزرگسالان ازبکستان را برعهده گرفت.

وی تا بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو این مسئولیت را برعهده خواهد داشت و در صورت رضایت طرفین این قرارداد تمدید خواهد شد. 

وی در این رابطه گفت: با همکاری کمیته ملی المپیک ایران و ازبکستان و همچنین سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته و جواد سلیمی مشاور روابط بین الملل شرایطی ایجاد شد تا من بتوانم هدایت تیم ملی کاراته ازبکستان را به مدت یکسال برعهده بگیرم. از امروز کارم را رسما آغاز می کنم. در کنار من ۲ مربی ازبکستانی حضور دارند که از مربیان با سابقه در تیم ملی هستند و شناخت و تجربه خوبی از بازیکنان دارند و من امیدوارم با کمک یکدیگر به سمت هدف واحد حرکت کنیم.

سلطانی که با سایت فدراسیون کاراته گفتگو می کرد در مورد شرایط امتیازات کاراته کاهای تیم ازبکستان برای المپیک توکیو ۲۰۲۰ گفت: مسابقات پرتعدادی برگزار شده و امتیازات زیادی نیز از دست رفته با این حال ۶ لیگ برتر و یک مرحله لیگ سری آ را پیش رو داریم و تلاش خواهیم کرد تا امتیازات باقی مانده را جمع آوری کنیم.

مربی پیشین تیم ملی کاراته ایران ادامه داد:کاراته ازبکستان در سطح آسیا جز کشورهای خوب است و ۳ کاراته کا این کشور هم رنکینگ خوبی دارند چنانچه بازیکنان عملکرد مناسبی در کاراته وان ها یا در مسابقه کسب سهمیه فرانسه داشته باشند، می توان امیدوار به کسب سهمیه المپیک بود.

سلطانی گفت:۲۴ سال در رده های مختلف تیم ملی ایران حضور داشتم و جدا شدن از کاراته ایران که بخشی از قلب و روح من آنجاست بسیار سخت بود. برای تیم ملی ایران، کادر فنی و بچه ها آرزوی موفقیت می کنم انشالله عملکرد موفقی همانند همیشه داشته باشند.

کد خبر 24336
منبع خبر : خبرگزاری مهر