آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۰:۰۰:۳۱
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۱۰:۱۶:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
89 دستگاه خودرو مسروقه در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از کشف ۸۹ دستگاه خودرو مسروقه در بوشهر خبرداد و گفت: امسال ۳۶ سارق خودرو در بوشهر شناسایی و دستگیر شدند .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از اجرای طرح ضربتی مقابل با سارقان در استان خبرداد و اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت در ابعاد گوناگون مبارزه دائم با سارقان در دستور کار قرار دارد.

وی، مقابله با ناهنجاری‌ها و اعمال مجرمانه از جمله جرایم سرقت را یکی از اولویت‌های مهم پلیس دانست و گفت:یکی از برنامه‌های مهم فرماندهی انتظامی استان بوشهر پیگیری و مقابله همه جانبه با جرایم سرقت است.

سرهنگ سهرابی از انهدام باندهای سرقت در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و دوایر تجسس و با بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت شهروندان باندهای مجرمانه در ارتکاب سرقت‌های مهم و خرد شناسایی و منهدم شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر  از اندام باند سارقان خودرو در بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد:با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی  امسال با اجرای طرح مقطعی، حضور به موقع در صحنه جرم و پیگیری‌های صورت گرفته، 36 سارق خودرو شناسایی و دستگیر شدند.

وی  با اشاره به کشف خودروهای سرقتی  از این باندها افزود: از این سارقان تعداد 89 دستگاه خودرو مسروقه کشف که نتیجه آن کاهش 2 درصدی وقوع این جرم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده است.

سرهنگ سهرابی با توجه به تاثیرگذاری مشارکت مردم در مهار سرقت خودرو باتوجه بیشتر به رعایت نکات ایمنی خاطر نشان کرد: شهروندان برای جلوگیری و پیشگیری از سرقت باید ضمن استفاده از پارکینگ عمومی و استفاده از تجهیزات با ضریب ایمنی بالا، از رها کردن خودرو خود در معابر و خیابان‌ها و جلوی اماکن تجاری و اداری بدون رعایت نکات ایمنی خودداری کنند.

انتهای پیام/190/ع

کد خبر 25225
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم