آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۰:۱۰:۱۰
امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/27 - ۰۰:۵۶:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
امیر دربندی: ترویج فرهنگ شهدا جامعه را از فتنه‌ها مصون نگه می‌دارد+ فیلم

امیر سرتیپ غلامحسین دربندی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و هم‌رزم شهید صیاد شیرازی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: برای مصون نگه داشتن جامعه از ترفند دشمنان، باید جوانان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، امیر سرتیپ غلامحسین دربندی در آیین برگزاری  سرداران و شهدای چاووشی دشتی با تاکید بر توجه به فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: شهدا به تکلیف خود عمل کردند و جاودانه شدند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بر توجه به برگزاری یادواره شهدای گرانقدر در همه نقاط تاکید کرد و افزود:دشمنان چون می‌دانند برگزاری یادواره شهدا سبب ترویج روحیه شهادت طلبی می‌شود ترفندهای گوناگونی در این راستا ارائه می‌کنند.

هم‌رزم شهید صیاد شیرازی با بیان اینکه رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس با روحیه عاشورایی به جبهه‌ها  اعزام شدند خاطر نشان کرد:  رزمندگان با روحیه عاشورایی و شهادت طلبی حماسه‌ای بی بدیل آفریدند که  سبب شکست دشمنان شد.

امیر دربندی اقتدار، امنیت و صلابت ایران اسلامی را مدیون رشادت‌های شهدا دانست و تاکید کرد:برای مصون نگه داشتن جامعه از ترفند دشمنان، باید جوانان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

 

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25591
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم