آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۲:۱۴:۴۰
امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/06/06 - ۱۲:۲۶:۲۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
خسارات وارده به اموال عمومی در جریان حوادث اخیر - اصفهان

ایسنا/بوشهر مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با محکوم کردن اغتشاشات و آشوبگری عده‌ای از فتنه گران در حوادث اخیر گفت: باید شکرگذار خدا باشیم که برنامه‌ریزی و طراحی‌های چندین ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دو شبه خنثی و نابود شد.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در جمع مسئولین و کارشناسان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار کرد: نباید لحظه‌ای در برابر توطئه‌های دشمنان غافل باشیم و مسئولین نیز باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند.

وی با بیان اینکه بسیج لشگر همیشه آماده‌باش در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: دلیل اینکه سپاه پاسداران  موجب افتخار جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است،  نشأت گرفته از بسیج است و خدا را شاکریم که بسیج در سراسر جهان گسترش پیداکرده است، بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان رساند.

حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه مسئولین ضمن احترام به خواسته‌های قانونی مردم باید در برابر توطئه‌های پنهان و آشکار دشمنان آمادگی کامل داشته باشند، افزود: گسترش بسیج در سراسر جهان از افتخارات نظام اسلامی ایران می‌باشد چرا که بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان برساند و لشگر همیشه آماده‌باش برای  دفاع  از ارزش‌های دینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: باید قدردان نعمت بسیج باشیم و کوشش کنیم که قداست و اصالت این نهاد حفظ شود  و راهی را که امام راحل در این  مسیر تعیین کرده با موفقیت بپیماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن اغتشاشات و آشوبگری عده‌ای از فتنه گران در حوادث اخیر و حمایت از آرمان‌های امام و رهبری گفت: باید شکرگذار خدا باشیم  که برنامه‌ریزی و طراحی‌های چندین ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دو شبه خنثی و نابود شد.

لزوم هوشیاری اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی

حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: از آنجایی‌که در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه هستیم، لزوم هوشیاری بیشتر اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی با توجه به وضعیت به وجود آمده در کشور بسیار ضروری است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: جلسات هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه‌های استان، برپایی نمایشگاه‌های روشنگری، مراسم میثاق با شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدای دانشجو، ایستگاه اهداء هدیه و ایستگاه صلواتی درب ورودی دانشگاه‌ها و برگزاری کارگاه استکبارستیزی با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: همکاری در برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری، برگزاری نشست سالانه وحدت حوزه و دانشگاه میان طلاب و دانشجویان به صورت دوره‌ای در سطح حوزه و دانشگاه و برگزاری کارگاه‌های ازدواج دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها و مدارس علمیه سراسر استان از دیگر برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری محار، نشست مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با مسئولین دفاتر، مدیران اجرایی و کارشناسان واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هم‌زمان با هفته بسیج و در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه، در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام

کد خبر 25613
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا