آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۱:۵۵:۲۶
امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/27 - ۰۲:۱۵:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
باران

ایسنا/بوشهر بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از امروز به سبب نفوذ امواج ناپایدار به استان به تدریج افزایش ابر، وقوع بارش پراکنده باران گاهی رگبار باران همراه با وزش باد و رعد و برق ابتدا بر روی دریا و سواحل شمالی و مرکزی و تداوم آن طی روز سه شنبه در سطح استان پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری محار، شدت بارندگی طی امشب تا ظهر فردا و عمدتاً در مناطق شمالی و مرکزی استان پیش بینی می شود و مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس نیز از اوایل امشب و طی روز سه شنبه مواج و متلاطم خواهد شد، همچنین انتظار می رود دمای هوا نیز از ظهر سه شنبه به طور نسبی کاهش یابد.

بر اساس پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی آسمان استان به تدریج ابری از عصر امروز روی دریا و نواحی ساحلی بارش پراکنده باران ، وزش باد و رعد و برق، از بامداد فردا رگبار و رعد و برق و گاهی تندباد لحظه ای و جهت وزش باد امروز غالبا جنوب شرقی تا شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ به تدریج روی دریا و سواحل شمالی و مرکزی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت، فردا از اواسط روز بتدریج شمال غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

همچنین ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر از امشب به تدریج ۹۰ تا ۱۸۰ و دور از ساحل تا ۲۴۰ سانتیمتر، سواحل جنوبی ۳۰ تا ۹۰ و فردا به تدریج ۱۲۰ سانتیمتر است.

فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۶:۴۹ ، مد اول دریا ساعت ۱۳:۴۴، جزر دوم ساعت ۱۵:۳۲ و مد دوم دریا ساعت ۲۳:۲۲ خواهد بود.

بنا بر گزارش وضعیت جوی استان بوشهر، گرمترین دمای امروز مربوط به شهر جم با ۲۳ درجه سانتیگراد و بیشترین دما نیز مربوط به شهر عسلویه با ۲۸ درجه سانتیگراد است.

انتهای پیام

کد خبر 25618
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا