آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۲:۱۴:۴۰
امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/06/06 - ۱۲:۱۹:۴۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
یادواره شهدای ورزشکار دشتستان به روایت تصویر

با حضور معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، فرمانده سازمان بسیج ورزشکاران، خانواده معظم شهدا و مسئولان استان بوشهر یادواره شهدای ورزشکار دشتستان با شکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش خبرگراری تسنیم از دشتستان، معاون وزیر ورزش و جوانان در نخستین یادواره شهدای 64 شهید ورزشکار شهرستان دشتستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: نخستین کنگره شهدای ورزشکار با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران سال 1394 برگزار شد و دومین کنگره نیز سال آینده برگزار می‌شود.

عبدالحمید احمدی با اشاره به اینکه یادواره شهدا با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و پاسداشت راه و منش شهیدان برگزار می‌شود افزود: تلاش بر این است برگزاری این یادواره‌ها علاوه بر تکریم خانواده معزز شهدا سبب ایجاد فضای معنوی و پهلوانی در ورزش کشور شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با بیان اینکه تاکنون 194 شهید ورزشکار در استان بوشهر شناسایی شده‌اند خاطرنشان کرد: در حال شناسایی ،تکمیل و تدوین بانک اطلاعاتی از تمامی شهدای ورزشکار استان بوشهر هستیم.

احمد بهروزیان‌فرد  با اشاره به نام گذاری سالن‌های ورزشی به نام شهدا تصریح کرد: با توجه به برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان تمام مسابقات و برنامه‌های ورزشی در سراسر استان تحت عنوان این کنگره برگزار شده است.

یادواره 64 شهید ورزشکار دشتستان با رونمایی از کتاب پهلوانان دشتستان، تقدیر و اهدا لوح سپاس از خانواده شهدا به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/190/ش

کد خبر 25619
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم