آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۹:۰۸:۳۳
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/06/05 - ۱۹:۵۴:۵۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
18.5 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط دریابانی استان بوشهر کشف شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور باری در عملیاتی توسط مأموران در حوزه دریابانی کنگان و کشف محموله‌های قاچاق به ارزش ۱۸.۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کنگان، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد ظهر امروز در گفت‌گو با خبرنگاران در کنگان با تاکید بر مبارزه با کالای قاچاق در ابعاد گوناگون اظهار داشت: در این راستا سواحل و دریا در استان بوشهر مورد رصد شبانه‌روزی نیروهای دریابانی قرار دارد.

وی، حمایت از تولید داخلی و ایجاد رونق تولید را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی و  تحقق شعار رونق تولید، مبارزه با قاچاق کالا در اولویت برنامه دریابانی قرار گرفته است.

فرمانده دریابانی استان بوشهر، از توقیف یک فروند شناور باری توسط ماموران دریابانی در حوزه کنگان خبر داد و  گفت:در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک فروند شناور باری حامل محموله‌ قاچاق در حوزه دریایی کنگان در آبهای بندر دیر شناسایی شد.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه مرزبانان دریابانی کنگان، یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را دربندر دیر توقیف کردند افزود: با بازرسی دریابانان از شناور توقیفی، مشخص شد حامل کالا و تجهیزات پزشکی قاچاق است و در این راستا از این شناور دو دستگاه سونوگرافی و 25 دستگاه کولرگازی دو تکه کشف شد.

وی با بیان اینکه از این شناور 18.5  میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد تصریح کرد:در این عملیات ضمن توقیف شناور یک متهم نیز دستگیر و پرونده پس از اقدام‌های قانونی تحویل مراجع مربوطه قضایی شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از تعامل خوب مرزنشینان استان بوشهر با نیرو‌های مرزبانی این استان برای تأمین نظم و امنیت و مبارزه با پدیده قاچاق قدردانی کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امنیت پایداری در مرز‌های دریایی خلیج فارس و سواحل استان بوشهر برقرار است.

انتهای پیام/190/ش

کد خبر 25621
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم