آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۰:۵۶:۲۳
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/18 - ۱۱:۰۹:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
انتخابات 98| ثبت نام داوطلبان نمایندگی انتخابات مجلس در استان بوشهر به 32 نفر رسید

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با اشاره به اینکه امروز ۱۳ داوطلب برای نمایندگی انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند گفت: در مجموع تاکنون ۳۲ نفر در استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، به 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: استان بوشهر دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

وی، حوزه‌های 4 گانه انتخابیه استان بوشهر را  مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: " بوشهر، گناوه و دیلم" با مرکزیت فرمانداری بوشهر، "دشتستان" با مرکزیت فرمانداری دشتستان، " دشتی و تنگستان" با مرکزیت فرمانداری دشتی، " کنگان، دیر، جم و عسلویه" با مرکزیت فرمانداری کنگان 4 حوزه انتخابیه استان است. 

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با اشاره به اینکه در دومین روز  ثبت نام از داوطلبان 13 داوطلب در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر  ثبت نام کرده‌اند گفت: از این شمار 4 نفر زن و 9 نفر مرد هستند.

دهقانی از ثبت نام 32 نفر برای انتخابات مجلس یازدهم  در دو روز گذشته در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تاکنون 14داوطلب در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه، دیلم، 6 نفر در دشتی و تنگستان، 6 نفر دشتستان و 6 نفر در  حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه ثبت‌نام کردند.

وی، به ترکیب سنی پرداخت و گفت: 17 نفر از داوطلبان 30 تا 40 ساله و مابقی سنین  41 تا 60 سال هستند یک نفر دارای سابقه نمایندگی و شش نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته می‌باشند.

از حوزه انتخابی بوشهر، گناوه و دیلم حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری، نماینده فعلی این حوزه ثبت‌نام کرد.

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25624
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم