آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۲:۴۵:۲۹
امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/07 - ۱۲:۵۹:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
استاندار بوشهر: برگزاری انتخاباتی دشمنان قسم خورده را ناامید می‌کند

استاندار بوشهر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲ اسفند را بسیار مهم برای مقابله با ترفندهای دشمنان دانست و گفت: برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم دشمنان قسم‌خورده نظام را ناامید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه با دستور وزیر کشور فرایند اجرای انتخابات آغاز شد اظهار داشت: در راستای دستور وزیر کشور و آغاز فرایند انتخابات ستاد انتخابات در استان‌ها شکل گرفت و این ستاد وظیفه راهبری انتخابات است و مسئول اجرای انتخابات  نیز بر عهده فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه است.

وی، با بیان اینکه کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات تشکیل شده است افزود: در ذیل ستاد انتخابات کمیته‌های مختلفی تشکیل شده که به برگزاری مطلوب و هر چه بهتر انتخابات کمک می‌کند.

استاندار بوشهر  با اشاره به کمیته‌های تخصصی تشکیل شده  در ستاد انتخابات گفت: کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات در حوزه امنیت برای برنامه‌ریزی در امنیت شعب اخذ رای و برپایی انتخاباتی مطلوب، کمیته اطلاع رسانی هم نقش مهمی در فرایند انتخابات 2 اسفند دارد، و در این راستاکمیته‌‌های حقوقی، پشتیبانی  برای برگزاری مطلوب و هرچه بهتر انتخابات تشکیل شده‌ که به برگزار کنندگان انتخابات کمک می‌کند.

گراوند با بیان اینکه مسئولیت اجرای انتخابات بر عهده فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه است تصریح کرد: در استان بوشهر 4 مرکز حوزه انتخابیه اصلی است مابقی حوزه‌ها فرعی است که امید می‌رود با همدلی خوبی که بین ستاد انتخابات، هیئت‌های اجرایی و نظارت وجود دارد استان بوشهر بتواند الگوی مطلوبی برای دیگر استان‌ها در حوزه تعامل، همدلی و همکاری باشد و در عین حال هر کسی وظیفه خودش را انجام دهد و انتخاباتی بر اساس مُر قانون اجراء شود.

وی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را بسیار مهم برای مقابله با ترفندهای دشمنان دانست و تاکید کرد: در سالی که دشمنان قسم خورده 40 ساله انقلاب با شعار فشار حداکثری  بر اقتصاد کشور یک جنگ اقتصادی تحمیل کرده‌اند، ضمن اجرای تولید، رونق تولید و طرح‌های اقتصادی یکی از بخش‌هایی که  نقش مهمی در ناامیدی دشمن دارد انتخابات در تراز انقلاب اسلامی است.

استاندار بوشهر بیان کرد: قطعا مجریان و ناظران وظیفه خودشان می‌دانند انتخاباتی قانونمند، سالم  و پاکی برگزار کنند و در خواست می‌شود برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی ایران که جمهوری اسلامی است با حضور مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در 2 اسفند ماه شاهد انتخاباتی پرشور باشیم و این انتخابات با حضور حداکثری مردم آن فشار حداکثری دشمنان  تنزل دهد.

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25670
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم