آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۲۱:۲۶:۴۳
امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/17 - ۲۱:۳۰:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
رسول خطیبی

ایسنا/بوشهر سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: از تیم اول تا تیم آخر لیگ همه مشکل دارند، ولی ما تمرکزمان را بر روی این موضوع نگذاشتیم. در صحبت با بازیکنان و کادر فنی قرار گذاشتیم تمرکزمان روی فوتبال باشد و به حواشی و مشکلات توجه نداشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری محار، رسول خطیبی در نشست خبری پس از دیدار و تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: در طول یک هفته گذشته بر روی ضربه های ایستگاهی کار کرده بودیم، اما باز هم حریف توانست به گل برسد، به عقیده من می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و برای کسب این ۳ امتیاز آمده بودیم، در مجموع هواداران از کیفیت بازی راضی بودند و موقعیت‌های ما از حریف بیشتر بود.

وی با اشاره به داوری این دیدار افزود: قرار نیست در مورد داوری صحبت کنیم، با اینکه داور می‌توانست در یکی دو صحنه به ما کارت ندهد، اما از بهترین داورها است و امروز نیز داوری خوبی داشت.

سرمربی ماشین سازی تبریز درباره مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: تیم‌هایی که در لیگ برتر بازی می‌کنند نباید چنین مشکلاتی داشته باشند. من امیدوارم این مشکلات در هیچ‌ تیمی نباشد. 

خطیبی ادامه داد: ما هم مشکل داریم، ماشین‌سازی یک تیم خصوصی محسوب می شود و دریافتی اعضای کادر فنی و بازیکنان ما حتی از تیم پارس جنوبی جم هم کمتر است. در مجموع از تیم اول تا تیم آخر لیگ همه مشکل دارند، ولی ما تمرکزمان را بر روی این موضوع نگذاشتیم. در صحبت با بازیکنان و کادر فنی قرار گذاشتیم تمرکزمان روی فوتبال باشد و به حواشی و مشکلات توجه نداشته باشیم.

وی یادآور شد: بازیکنان ما با تمام وجودشان کار می‌کنند و شادابی تیم ماشین سازی هم به دلیل نگاه فنی به مسائل است. 

سرمربی ماشین سازی تبریز اظهار کرد: اعضای تیم‌ پارس جنوبی تا اینجا ۳۰ درصد قراردادشان را دریافت کرده اند، ما خیلی کمتر از این پول گرفته ایم، اما ذهن و تمرکزمان روی مسائل فنی است. 

رسول خطیبی در خصوص تقویت تیم در فصل نقل‌ و انتقالات عنوان کرد: با جذب یک یا دو بازیکن تیم‌مان را تقویت می‌کنیم. البته تغییرات زیادی هم نداریم، حداقل ۲ یا ۳ نفر را به تیم اضافه می‌کنیم. 

انتهای پیام

کد خبر 25677
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا