آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۰۸:۴۲:۰۷
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/18 - ۰۹:۳۷:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
فستیوال «دراگون بوت» با حضور کشورهای گرجستان، قطر، ارمنستان و اسپانیا در بوشهر برگزار می‌شود

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال قرار است همزمان با هفته بوشهر در اسفندماه فستیوال «دراگون بوت» با حضور ورزشکارانی از کشورهای گرجستان، قطر، ارمنستان و اسپانیا در بوشهر برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهدی زارعی ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌های هیئت قایقرانی استان بوشهر با بیان اینکه  با حمایت مسئولان از تمام ظرفیت استان برای توسعه قایقرانی استفاده می‌کنیم به میزبانی این استان  در برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور پرداخت و  اظهار داشت: با توجه به اینکه استان بوشهر ظرفیت بسیار بالایی در عرصه برگزاری مسابقات قایقرانی دارد همیشه در تلاش هستیم که با همکاری و حمایت مسئولان از این توانمندی برای رشد و توسعه قایقرانی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه امسال  استان بوشهر میزبان رقابت‌های قهرمانی کشور آبهای آرام جوانان و زیر 23 سال در بخش مردان بود افزود: همه مسئولان استان و فدراسیون حمایت کردند و توانستیم رقابت‌های خوبی برگزار کنیم.

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر با تاکید بر افزایش  فعالیت قایقرانی در استان خاطرنشان کرد: هیئت قایقرانی استان بوشهر ظرفیت خوبی دارد که می‌توانیم از آن به خوبی بهره ببریم و در کنار توسعه قایقرانی استان به رشد و توسعه ورزش بوشهر نیز کمک کنیم.

زارعی از برگزاری فستیوال «دراگون بوت» با حضور کشورهای گرجستان، قطر، ارمنستان و اسپانیا در بوشهر خبر داد و بیان کرد: نام بوشهر در فستیوال جهانی قایقرانی «دراگون بوت» ثبت شده است و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال قرار است همزمان با هفته بوشهر در اسفندماه  فستیوال «دراگون بوت» با حضور ورزشکارانی از کشورهای گرجستان، قطر، ارمنستان و اسپانیا  در بوشهر برگزار شود.

وی از میزبانی تیم ملی قایقرانی بانوان در دی‌ماه امسال در بندر امام حسن(ع) دیلم خبر داد و خاطرنشان کرد: حضور ملی پوشان در استان سبب می‌شود که نوجوانان به قایقرانی و ورزش دریایی و آبی علاقه‌مند شوند.

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر با بیان اینکه  بوشهر امسال میزبانی المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در بخش دختران است گفت: برگزاری مسابقات قایقرانی بنادر کشور در بوشهر در رشته کایاک آب‌های آرام از دیگر برنامه‌های امسال هیئت قایقرانی استان بوشهر است.

زارعی افزود: اردوهای تیم ملی و مسابقات قایقرانی در رشته کایت بوردینگ در استان بوشهر امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 25809
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم