آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۰۸:۴۲:۰۷
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/18 - ۱۰:۴۷:۱۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
اجلاسیه هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بوشهر تشکیل شد

اجلاسیه هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بوشهر تشکیل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، اجلاسیه هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی‌های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر آغاز شد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشوربا بیان اینکه بسیج نقش مهم وتاثیرگذاری در مقابله با جنگ اقتصادی دارد اظهار داشت:  امروز بسیج از تمام ظرفیتهای خود استفاده می‌کند تا بتواند به دولت و دستگاهای اجرایی کمک کند تا بتوانیم از جنگ اقتصادی که دشمن برای این نظام طرح ریزی کرده، سربلند بیرون بیاییم و البته امیدواریم این همدلی و تعامل ادامه داشته باشد و دولت و دستگاهای اجرایی نیز تمام ظرفیت های خود را بکار گیرند.

 علی حسین رعیتی‌فرد با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مختلف گفت: امروز نظام ما در حوزه‌های مختلفی مورد تهاجم دشمن متخاصم قرار گرفته است، از جنگ اقتصادی گرفته تا جنگ نرم و حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی، اما مردمی که دل در گرو این انقلاب و نظام دارند و خون شهدا را ملاک عمل خود قرار می‌دهند کمک می‌کنند.

وی با  تاکید بر توجه به تداوم و استمرار انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: استمرار انقلاب نیازمند حفظ چند عنصر اصلی و اساسی است که نخستین عنصر آن حفظ ولایت و توجه به نویات رهبر معظم انقلاب است.

رعیتی‌فرد دومین عنصر اساسی در تداوم انقلاب را مردم معرفی کرد و گفت: ولایت و یا امامت بدون اُمت قطعا مشکل پیدا می‌‌کند مردم عقبه جدی و پویای نظام انقلاب اسلامی هستند، امیدواریم بتوانیم حضور مردم در صحنه های مختلف را قدر بدانیم.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور تاکید کرد: همین اتفاقات اخیر در کشور و حضور به موقع مردم در سرکوب اغتشاشگران نشان داد که مردم پای نظام و انقلاب خود ایستاده‌اند و تلاش بر حفظ آن دارند.

وی، به سومین عنصر اشاره و خاطر نشان کرد: در اداره جامعه قطعا باید به سنت‌های الهی پایبند باشیم، هر سختی قطعا یک آسانی و گشایشی را در پی خواهد داشت که این سه عنصر به بقای نظام اسلامی کمک شایانی خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه 40 میلیون جمعیت خانواده کارگری کشور نیازمند فکر ویژه‌ای است گفت: جامعه کارگری تحت فشارهای مختلفی هست ولی به فرموده مقام معظم رهبری جامعه کارگری ما از وفادارترین اقشار به نظام اسلامی هستند.

انتهای پیام/190/ ع

کد خبر 25854
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم